Søk

Leverandører til bransjen

Her finner du oversikt over leverandører av varer, utstyr og tjenester til våre medlemsbedrifter:

 

 
  A. Falkenberg Eftf. AS     BILLINGSTAD www.falkenberg.no
  Abloy Björkboda Fabriken     STOCKHOLM www.boda.fi
  Abra Beslag AS     TRONDHEIM www.abrabeslag.no
  Akzo Nobel Coatings AS     KOLBOTN www.akzonobel.no
  AS Spilka Industri     ÅLESUND www.spilka.no
  ASSA OEM AB     GØTEBORG www.assaoem.se
  AVANTI RYFYLKE AS     JØRPELAND
  Bergsli Treteknikk AS     SKIEN www.bergslitre.no
  Beslagteknikk AS     DRAMMEN www.beslagteknikk.no
  Carl Ras AS     HOLSTEBRO www.carl-ras.dk
  C. Dahm Maskinforretning AS     BERGEN www.dahm.no
  C. Christoffersen AS     SKIEN  
  CalWin AS     ÅLESUND www.calwin.no
  Dorma Norge AS     OSLO www.dorma.no
  Farstad Glass og Interiør AS     HAFRSFJORD www.farstad-glass.no
  Fibo-Trespo AS     LYNGDAL www.byggma.no
  Fritzøe Engros AS     LARVIK www.fritzoe.no
  Greiff Industrimiljö AB     SVERIGE www.greiff.se
  Gulli Trevarefabrikk AS     BARKÅKER www.gulli.no
  Gunnar Eiklid AS     OSLO www.eiklid.no
  HM Verktøy og Maskin AS     SKIEN www.hmvmaskin.no
  Industribeslag AS     TRONDHEIM www.haboindustribeslag.no
  J. Petersens Beslagfabrik AS     TRONDHEIM www.ipabeslag.dk
  Janex AS     EGERSUND www.janex.no
  Jeld-Wen Norge AS Hovedkontor     OSLO www.jeld-wen.no
  Jotun AS . Industriell Trebehandling     SANDEFJORD www.jotun.no/industri
  Julius Blum GMBH Norge     HØNEFOSS www.blum.com
  Koppers Norway     TANGEN www.osmose.dk
  Kvarnstrands Verktøy     STANGE www.kvarnstrands.no
  Lieds Verktøy AS     ÅLESUND www.lieds.no
  Mila Beslag AS     DANMARK www.mila.dk
  Moelven Løten AS     LØTEN www.moelven.com
  Nergaard Treimport AS     SKJETTEN
  Norbond AS     INGEBERG www.norbond.no
  O.H. Industri AS     DANMARK www.oh-industri.dk
  Optimera Industri     SANDNES www.optimeraindustri.no
  Oslo Finerfabrikk AS     OSLO www.oslofiner.no
  P. Blakstad AS     TRONDHEIM www.p-blakstad.no
  Primo Norge AS     LARVIK www.primo.no
  Protech Norge AS     MOSS www.protechnorge.no
  RM Beslag AS     HOLMESTRAND
  Saint-Gobain Bøckmann     FREDRIKSTAD www.bockmann.no
  Scherwin-Williams Norway AS     SKEDSMOKORSET www.beckeracroma.com
  Siegenia-Aubi KG     DANMARK www.siegenia.com
  Sika Norge AS     HAGAN www.sika.no
  SINTEF Byggforsk     TRONDHEIM www.sintef.no./byggforsk
  Skallevold Trevarefabrikk AS     TOLVSRØD www.skallevold.no
  Skallevold Trevaresalg AS     TOLVSRØD
  Skandi Beslag AS     DANMARK www.skandi.dk
  Slevik Trevarefabrikk AS     GRESSVIK www.slevik.no
  Stora Enso Timber AB     SVERIGE
  Strendo Trevare AS     ÅL www.strendo.no
  Svenneby Sag & Høvleri     SPYDEBERG www.svenneby.no
  Teknos Norge AS     SPIKKESTAD www.teknos.no
  Tiller AS     TRONDHEIM
  Tretorget AS     KIRKENÆR www.tretorget.no
  T-Komponent AS     RINDAL www.t-komponent.no
  TRIAB     MÖLNDAL http://www.triab.com
  TrioVing AS     MOSS www.trioving.no
  Tundøren AS     SANDEFJORD www.tun.no
  Unimerco AS     OSLO www.unimerco.com
  Vela AS     LEVANGER www.vela.no
  VELUX Norge AS     OSLO www.velux.no
  Vikeså Glassindustri AS     BJERKREIM www.vgi.no
  Vinderup Træindustri AS     DANMARK www.vti.dk
  Wagner Norge     FROGNER www.wagner-industri.com

 

Bookmark and Share
Postboks 7188 Majorstuen, 0307 Oslo | Besøk: NHO Næringslivets Hus, Middelthunsgt. 27, 0368 Oslo | Tlf: 23 08 80 00 |  post@norsktrevare.no