Søk

Lokalforeningene

Norsk Trevare har 11 lokalforeninger. Noen er svært aktive, mens andre møtes med ujevne mellomrom.

Lokalforeningene

Norsk Trevares aktive medlemmer er tilsluttet 11 lokalforeninger. Disse foreningene dekker alle fylkene, med unntak av Nordland, Troms, Finmark, samt Oslo.

Norsk Trevares lokalforeninger

Agder Trevareforening
v/Karen Elise Boye
Solfjeld AS
Solfjellveien 1
4900 Tvedestrand
Tel: 37 16 21 38
e-post: karen@solfjeld.no

 

Telemark Trevareforening

v/Truls Eilev Schia
Schia Møbelsnekkeri
Nordagutuveien 1090
3820 NORDAGUTU
Tel. 41 61 11 22
e-post: post@schiamobelsnekkeri.no

 

Buskerud Trevareforening
v/Kjersti Gulliksrud
Møbelsnekkerne AS
Semsveien 86 (Eiker Næringspark)
3300 HOKKSUND
Tel.: 32 75 05 50, Faks: 32 75 05 51
e-post: kjersti@mobelsnekkerne.no

 

Trøndelag Trevareforening
v/Dordi Lillerønning Singsaas
Lillerønning Snekkerifabrikk AS
Kotsøy
7387 SINGSÅS
Tel. 72 43 60 60
e-post:dordi@lilleronning.no

 

Hordaland Trevareforening
v/Tore Ådlandsvik
Torsvik Trevare AS
Mjølkevikvarden Ind., 5315 HERDLA
Tel: 56 14 68 65
e-post: tore@torsviktrevare.no

 

Vestfold Trevareforening
v/Bjørnar Auby
Hagen AS, avd. Larvik
c/o Bjørnar Auby
Mellomhagen 1.
3261 Larvik
Tel. 91 39 63 43
e-post: bjornar.auby@hagen.eu

 

Møre og Romsdal Trevareforening
v/Torbjørn Hjelden
Grande Fabrikker AS
6315 Innfjorden
Tel. 90794254
e-post: torbjorn@grande.no

 

Østfold Trevareforening
v/Arnfinn Grøndahl
Løken Trevare AS
Industriveien 6
1870 ØRJE
Tel. 69 81 35 00
e-post: arnfinn@lokentrevare.no

 

Rogaland Trevareforening
v/Ola Hegrestad
Treprosjekt AS
4353 KLEPP STASJON
Tel. 51 78 98 80 Fax. 51 78 98 01
e-post: ola@treprosjekt.no



Østlandske Trevareforening
v/formann Trygve Stølan
AS Jømna Brug
Kverndalsvegen 40
2416 JØMNA
Tlf: 62 43 59 50
e-post: trygve@jomna.no

 

Sogn og Fjordane Trevareforening
v/Rune Sætren
Nordvestvinduet AS
6713 ALMENNINGEN
Tlf 57 85 25 80
e-post: rune.saetren@nordvestvinduet.no

 

Bookmark and Share
Postboks 7188 Majorstuen, 0307 Oslo | Besøk: NHO Næringslivets Hus, Middelthunsgt. 27, 0368 Oslo | Tlf: 23 08 80 00 |  post@norsktrevare.no