Søk

Lokalforeningene

Norsk Trevare har 11 lokalforeninger. Noen er svært aktive, mens andre møtes med ujevne mellomrom.

Lokalforeningene

Norsk Trevares aktive medlemmer er tilsluttet 11 lokalforeninger. Disse foreningene dekker alle fylkene, med unntak av Nordland, Troms, Finmark, samt Oslo.

Norsk Trevares lokalforeninger

Agder Trevareforening
Andreas Lie
Røyrås Treindustri AS
Finslandsvegen 362
4646 FINSLAND
Tel: 90972676
e-post: andreas@royraastreindustri.no

 

Telemark Trevareforening

Truls Eilev Schia
Schia Møbelsnekkeri
Nordagutuveien 1090
3820 NORDAGUTU
Tel. 41 61 11 22
e-post: post@schiamobelsnekkeri.no

 

Buskerud Trevareforening
Kjersti Gulliksrud
Møbelsnekkerne AS
Semsveien 86 (Eiker Næringspark)
3300 HOKKSUND
Tel.: 32 75 05 50, Faks: 32 75 05 51
e-post: kjersti@mobelsnekkerne.no

 

Trøndelag Trevareforening
Helge Jønland
Jønland AS
Innbygda
7580 SELBU
Tel. 73 81 97 35
e-post: helge@jonland.no

 

Hordaland Trevareforening
Tore Ådlandsvik
Torsvik Trevare AS
Mjølkevikvarden Ind., 5315 HERDLA
Tel: 56 14 68 65
e-post: tore@torsviktrevare.no

 

Vestfold Trevareforening
Bjørnar Auby
Bjørns Trevare AS
Postboks 2181 Stubberud
3255 LARVIK
Tel. 91 39 63 43
e-post: bjornar@bjorns-trevare.no

 

Møre og Romsdal Trevareforening
Ole Dahl Rousing
Smølavinduet AS
6770 SMØLA
Tel. 71 54 43 50 Fax .71 54 43 51
e-post: ole@smolavinduet.no

 

Østfold Trevareforening
Arnfinn Grøndahl
Løken Trevare AS
Industriveien 6
1870 ØRJE
Tel. 69 81 35 00
e-post: arnfinn@lokentrevare.no

 

Rogaland Trevareforening
Ola Hegrestad
Treprosjekt AS
4353 KLEPP STASJON
Tel. 51 78 98 80 Fax. 51 78 98 01
e-post: ola@treprosjekt.no



Østlandske Trevareforening
v/formann Trygve Stølan
AS Jømna Brug
Kverndalsvegen 40
2416 JØMNA
Tlf: 62 43 59 50
e-post: trygve@jomna.no

 

Sogn og Fjordane Trevareforening
v/Robert Veum
Fjordglas AS
Steinbakken
6872 LUSTER
Tlf 57 68 21 20
e-post: robert@fjordglas.no

 

Bookmark and Share
Postboks 7188 Majorstuen, 0307 Oslo | Besøk: NHO Næringslivets Hus, Middelthunsgt. 27, 0368 Oslo | Tlf: 23 08 80 00 |  post@norsktrevare.no