Søk

Styret 2017-2018

Styret i Norsk Trevare blir valgt av medlemmene hvert år på landsmøtet.

 
 
Nytt bilde av styret 2017-2018 kommer etterhvert.
 
Norsk Trevares styre per 12. mai 2017
Styreleder: Ole Olsen, Thor Melings Trevarefabrikk AS, (gjenvalgt fr 2 år) 
ole@thormeling.no - Tel. 480 38 317
 
Nestleder: Knut Einar Fjerdingstad, H -Vinduet Fjerdingstad AS (gjenvalgt for 2 år))
kef@fjerdingstad.no - Tel. 900 46 464

Styremedlem: Trond Hamran, Hamran AS (ikke på valg)
trond@hamran.no - Tel. 901 28 132
 
Styremedlem: Tore Ådlandsvik, Torsvik Trevare (ikke på valg)
tore@torsviktrevare - Tel. 958 14 444
 
Styremedlem: Kjersti Gullikesrud, Møbelsnekkerne AS (nyvalgt for 2 år)
kjersti@mobelsnekkern.no - Tel. 472 73 435

 

1. varamedlem: Rune Sætren, Nordvestvinduet AS, (nyvalgt for 1 år)
rune.saetren@nordvestvinduet.no - Tel. 906 76 896

2. varamedlem: Skule Bjerke, Snekkermester Per Bjerke AS (nyalgt for 1 år) 
bjerke@perbjerke.no - Tel. 92069191

3. varamedlem: Steve Øverland, Austvold Trevare AS (gjenvalgt 1 år)
steve@austvoll.no - Tel. 951 16 367

Valgkomiteen består av:
Leder   :    Eilef Bjerk, Gapo AS, Ålgård - eilef@gapo.no - Tel. 907 80 150
Medlem:   Torbjørn Hjelden, Grande Trevare AS, Innfjorden - torbjorn@grande.no - 907 94 254
Medlem:   Bjørnar Auby, Hagen AS, Larvik - bjornar.auby@hagen.eu - 913 96  343           

 

Bookmark and Share

Styret

Viser fra 1 til 10 av totalt 17 artikler
Postboks 7188 Majorstuen, 0307 Oslo | Besøk: NHO Næringslivets Hus, Middelthunsgt. 27, 0368 Oslo | Tlf: 23 08 80 00 |  post@norsktrevare.no